Kacze i gęsie pierze oraz puch

Dostarczamy najwyższej jakości gęsie i kacze pierze!!!

Nasi klienci mogą spodziewać się usług na najwyższym poziomie. Jako ceniony producent kołder i poduszek, w naszych wyrobach stosujemy tylko puch najwyższej jakości.

Przerabiamy kacze i gęsie pierze, które pochodzi z polskich ubojni drobiu. Pierze zdejmowane jest ręcznie po wcześniejszym zanurzeniu w gorącej wodzie (55-72 st.C) lub przez zanurzenie w rozpuszczonym wosku (70 st.C).

Wykorzystujemy puch z pierza:

  • gęsi białej
  • gęsi szarej
  • kaczki białej
  • kaczki szarej

Nasz zakład pierzarski jest w stanie przygotować i dostarczyć produkt według Państwa indywidualnej specyfikacji. Dołożymy wszelkich starań aby współpraca z naszą firmą była dla Państwa przyjemna i dochodowa.

Kołdry i poduszki wypełnione puchem są wyjątkowo miękkie i lekkie. Kacze lub gęsie pierze magazynuje dużo powietrza, przez co zapewnia niepowtarzalny komfort termiczny nawet w chłodne noce. Jednocześnie materiał ten i zastosowane przez nas poszycia gwarantują cyrkulację powietrza i pozwalają oddychać skórze. Pościel nie zatrzymuje wilgoci, a sterylizacja wsadu i zastosowanie nowoczesnych włókien gwarantują bezpieczeństwo nawet dla alergików.

Producent poduszek i kołder "Piórko" zaprasza do współpracy!


 

więcej >>

 
 

Rybie, 62-574 Grochowy
woj. wielkopolskie
powiat: koniński
gmina: Konin                                        

więcej >>

 
Producent kołder, poduszek i pierza Piórko,
Rybie, 62-574 Grochowy,
tel:63 248 31 33, e-mail: info@piorko.com